Оригінальні видання ОУН-УПА

 

Усі експонати в колекції

Букіністика ОУН-УПА - дух України на кожній сторінці

Деякі люди впевнені в тому, що чим старіша книга, тим більшу вартість вона має. Насправді це не так. Реальна вартість книг складається з різних факторів.
У вас є знайомі і близькі, які збирають книги в колекції? Найчастіше подібне заняття багато хто просто не розуміють. Як правило, збиральництво такого роду приходить до людей при досягненні середнього віку. До цього часу коло спілкування людини помітно звужується, цілі та життєві орієнтири губляться. Дані втрати людина компенсує за рахунок колекціонування певних предметів. Не варто прирівнювати збиральництво до колекціонування, оскільки по суті це абсолютно різні поняття.
У нашому каталозі міститься перелік найбільш дорогих та затребуваних раритетних антикварних книг ОУН-УПА видатних авторів, які вважаються дуже рідкісними, бо раніше вони були видані обмеженим тиражем або не перевидавалася після публікації. Список книг нашого магазину складено за допомогою спеціального різнобічного аналізу попиту та пропозиції на ринку антикварних книг за останні 10-20 років.
Звернувшись до наших менеджерів, ви зможете отримати повну інформацію про нього. Хто з нас може пройти повз дивини, чогось цікавого? Ми завжди звертаємо увагу на щось незвичайне, рідкісне - історія таких речей часто дуже багата, зачаровує. Дивини ми можемо побачити в музеї, а й самостійно зібрати колекцію рідкісних речей - під силу багатьом.

Рідкісні книги завжди цінувалися на антикварному ринку, але у 21 столітті їх цінність зростає все більше завдяки інтересу колекціонерів до багатовікової мудрості. Старовинні книги ОУН-УПА можна знайти по всьому світу лише в кількох примірниках. Тому раритетні книги за ціною досить не дешеві, але, попри цю обставину, попит на них зовсім не скорочується.


Чи можна дарувати старі видання українського визвольного руху?

У наші дні відношення до рідкісних книг змінилося. Якщо ви хочете подарувати близькій людині, яка розбирається в антикваріаті, щось вартісне, відмінним варіантом стане антикварне видання “Бібліотека українського підпільника”. Це рідкісне видання дуже важко знайти, але якщо докласти максимум зусиль, то шанси виявити його досить великі.


Де купити антикварні видання закордонних частин ОУН?

Наша галерея пропонує великий асортимент антикварних видань. Крім того, ми виконуємо реконструкцію, оцінку антикваріату, а також формуємо колекції.
Переваги нашої лавки:

  •  великий вибір;
  •  рідкісні колекційні видання;
  •  чудовий сервіс;
  •  доступні ціни.

Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.