Оцінка та викуп антикваріату

Безкоштовна оцінка антикваріату

Залиште заявку з фото або зв'яжіться з нами по телефону.

або через месенджери Viber, Telegram, Facebook, Instagram.

Експертна думка фахівців

Отримайте консультацію професійної команди експертів з великим досвідом роботи з антикваріатом.

Отримайте консультацію професійної команди експертів з великим досвідом роботи з антикваріатом.

Вигідні умови укладання угоди

Миттєвий викуп та допомога в оформленні договору куплі антикваріату на взаємовигідних умовах.

Миттєвий викуп та допомога в оформленні договору куплі антикваріату на взаємовигідних умовах.

Відповідальність та чесність

Ми дорожимо своєю репутацією, тому можете бути впевнені в нашій порядності і об'єктивності оцінювання.

Ми дорожимо своєю репутацією, тому можете бути впевнені в нашій порядності і об'єктивності оцінювання.

Заявка на оцінку та викуп

Надішліть нам  заявку на оцінку та викуп антикваріату і ми з радістю Вам відповімо!

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Оцінка антикваріату: як визначитись з ціною антикваріату?

Будь-який старовинний виріб/предмет, що має велику цінність, можна назвати «антикваріатом». Така річ може представляти як художній так і історичний інтерес, як культурну так і матеріальу цінність. В будь-якому з цих випадків такі старовинні предмети можуть бути об’єктами колекціонування та торгівлі. За довгі роки склалось багато критеріїв для аналізу та оцінювання різноманітних раритетних речей. Та всі ці критерії зводяться до того, що при аналізі слід використовувати індивідуальний підхід, певні знання характеристик, особливостей і ознак, які вказували б на реальну цінність та вартість реліквії. Знання та розуміння тонкощів колекціонування та антикварної справи, є дуже важливими, адже вартість раритетних речей постійно зростає, а оцінка антикваріату не втрачає своєї актуальності та попиту.

Переваги і підводні камені онлайн оцінки антикваріату

Для аналізу вартості та подальшого продажу різноманітних старовинних об’єктів зараз все частіше використовують таку послугу, як оцінка антикваріату онлайн. Не виходячи з дому, можна за короткий час дізнатися орієнтовну цінність, вартість раритетних об’єктів, а також ознайомитись з тим, як відбувається викуп антикваріату. 

Оцінка антикваріату онлайн має свої суттєві переваги:

  • Економія часу. Відсутня необхідність витрачати час на пошук експертів з аналізу реліквії та оцінювання її вартості.
  • Економія фінансів. Зазвичай компанії-оцінювачі проводять аналіз цінності та визначають вартість раритету безкоштовно, але не завжди.
  • Допомога в реалізації реліквії. Зазвичай професійні оцінювачі, які встановлюють цінність предмету, пропонують різні варіанти його реалізації: участь в аукціоні, пошук покупців або ж можуть самостійно викупити колекційні екземпляри.

Такий формат оцінювання дуже зручний, проте має також і свої недоліки. Наприклад, для дійсно глибокої і точної оцінки усе одно потрібно, щоб експерт мав антиварний об'єкт на руках. Тільки так можно визначити справжній стан речі, а цей показник сильно впливає на ціноутворення. 

Чому не варто самотужки призначати ціну 

Оскільки ціни на предмети старовини зростають з неймовірною швидкістю, сучасний ринок переповнений попитом та пропозиціями. Але треба усвідомлювати, що купівля старовинних речей має відбуватись, виходячи з досвіду і знань з певних сфер, в залежності від самого старовинного предмету. Для того, щоб уникнути підробок або придбання речей, які не мають цінності, необхідно користуватися послугами незалежних експертів/оцінювачів, консультуватися з антикварами, а також співпрацювати лише з перевіреними спеціалістами та продавцями, що мають позитивний досвід таких угод, позитивні відгуки і рекомендації.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.