Інвестування в колекції антикваріату

Наша місія

Основний напрямок «Y2 Antique House» - букіністика та ікони, але це лише початок. Ідея в тому, щоб привернути увагу до чогось дуже цікавого, але маловивченого, і таким чином позначити новий тренд для колекцій. Дати колекціонерам щось більше ніж просто цікавий предмет. Дати колекцію. Готову, ретельно підібрану, цікаву, цінну. Колекцію як закінчений проект.

  • Висвітлюємо тренди;

  • Формуємо колекції;

  • Надаємо сервіс;

  • Забезпечуємо безпеку і прозорість.

Тренди в колекції - колекції як тренд.“

Антикварний дім «Y2 Antique House»

Чому ми зосереджені саме на колекціях?

Тому що нам подобається створювати продукт. Якісний, завершений, зручний, цікавий, безпечний. І ми це вміємо.

Тому що, купуючи колекцію, людина купує ще й її історію, її науковий опис, атрибуцію, провенанс.

Ми розглядаємо і пропонуємо колекцію як комплекс що  складається з предметів, інформації, сервісу. Вартість якого, зрозуміло, буде відрізнятися від вартості звичайної добірки цінних видань або предметів.

Звичайно, всі колекції «Y2 Antique House» ми розглядаємо і як інвестиційні проекти.
Але, головне для нас - висвітлити тренд.

Залишились питання?

Напишіть нам все, що Ви хочете дізнатись, запитати або зрозуміти і ми з радістю Вам відповімо!

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Інвестування у раритетні книги: що потрібно знати

Антикварні речі — це не найпростіший напрям для інвестування, але за умови грамотного підходу він може принести великі гроші. До того ж мало який спосіб дозволить отримати таке задоволення від самого процесу збирання власної колекції і дослідження її історії.

У подібних інвестицій є свої підводні камені. Почнемо з того, що далеко не кожен том старовинної книги і не будь-яка ікона з горища може представляти цінність для колекціонерів. Допомогти відрізнити не цікавий старий предмет, що вийшов великим тиражем, від справжнього раритету можуть експерти. У таких питаннях консультація справжнього професіонала — це не розкіш, а необхідність. Для того, щоб мати змогу використати зібрану колекцію у фінансових операціях, обов’язково мати підтвердження від сертифікованого майстра, який може допомогти і з оцінкою колекційного матеріалу.

Умови для росту вартості антикварних ікон і книг

З часом ціна на антикваріат може тільки зростати. Цю фразу можна побачити і почути дуже часто, проте, насправді мається на увазі, що дорожчати буде тільки антикваріат у хорошому стані. Вологість, комахи, освітлення, температурний режим та вентиляція — це тільки частина тих факторів, які можуть зіпсувати колекцію антикваріату з паперу, фарб та дерева. Фізичний стан антикваріату та факт його реставрації прямо впливають на його вартість для колекції.

Для того, щоб ваша інвестиція в антикваріат не втрачала цінності, заздалегідь потрібно потурбуватися про створення оптимальних умов для зберігання колекції, своєчасну обробку від шкідників та дезінфекцію.

Якість антикваріату понад усе

Колекціонерів антикварних речей умовно можна поділити на ентузіастів, для яких це захоплення і відпочинок для душі, та матеріалістів, які купують рідкісні старовинні речі з метою отримати за них кращу ціну після декількох років або вдалих торгів. Для других хоч і характерне глибоке розуміння антикварної справи, історії та технічних моментів, але колекція заради колекції не стоїть у них на меті.

Саме тому колекційний дім Y2 Antique House зібрав добірні колекції книг та ікон замість безсистемного підходу. Справа у тому, що з розумінням підібрана колекція завжди буде коштувати більше, аніж кожен з її лотів окремо.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.