Атрибуція антикваних книг та ікон

Атрибуція книг

Визначення автентичності

Визначення автентичності

Встановлення автора

Встановлення автора

Встановлення місця та часу публікації твору

Встановлення місця та часу публікації твору

Історія володіння твором (провенанс)

Історія володіння твором (провенанс)

Надання в письмовій формі результату атрибуції книги

Надання в письмовій формі результату атрибуції книги

Атрибуція ікон

Визначення автентичності

Визначення автентичності

Встановлення приналежності до певної школі або майстерні

Встановлення приналежності до певної школі або майстерні

Датування написання ікони

Датування написання ікони

Надання в письмовій формі результату атрибуції ікони

Надання в письмовій формі результату атрибуції ікони.

Залишились питання?

Напишіть нам все, що Ви хочете дізнатись, запитати або зрозуміти і ми з радістю Вам відповімо!

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Що таке атрибуція?

Поняття антикваріату багатостороннє і вимагає наявності певних знань з різних областей як у того, хто продає, так і того, хто купує предмет старовини. Через те, що на сучасному ринку старовини вдосталь пропозицій та постійно зростає попит для обох сторін продажу/купівлі реліквій дуже важливо оминути угоди з шахраями. А оскільки самостійно, не маючи спеціальних знань, упевнитися в достовірності цінності/вартості предмету чи колекції, їх оригінальності та автентичності, просто не можливо, існує атрибуція антикваріату. Така експертиза, що проводиться, зазвичай, вузькими спеціалістами в певних сферах, надає можливість розпізнати підробку, проаналізувати цінність раритетної речі або колекції.

У чому суть атрибуціїї антикваріату?


Сучасна атрибутивна характеристика має на меті надання незалежної і об'єктивної інформації щодо класифікаційного, номенклатурного значення антикваріату та обчислення оціночної вартості старовинних речей та колекцій. Простими словами, дії спеціалістів спрямовані на аналіз реліквії, підтвердження її антикварних характеристик, доказ її автентичності.

Під техніко-технологічним аналізом мається на увазі певне дослідження, в результаті якого підтверджується або спростовується справжність об'єкту. Високопрофесійна атрибуція та експертиза антикваріату проводиться авторитетними фахівцями, визнаними в своїй області експертами.

Чим займається фахівець з атрибуції? 

Зазвичай атрибуція і оцінка старовини мають наступні параметри:

  • Визначення аутентичності. Визначення приналежності об’єкту до антикваріату, його оригінальності та справжнього походження є одним із найважливіших аспектів такого дослідження.
  • Дослідження рідкісності предмету. Аналіз має показати ступінь раритетності, яка напряму впливає на вартість предмету старовини.
  • Оцінка віку об’єкту. Експертиза антикваріату допоможе встановити, в яку епоху був створений об’єкт, визначити чи він дійсно належить до певного хронологічного відрізку або є підробкою/імітацією.
  • Стан реліквії. Відмінний фізичний стан антикварного об’єкту буде позитивно впливати на оцінку старовинної речі, так само як і її реставрація, що буде дещо знижувати її коштовність.
  • Встановлення цінності матеріалів. Досить високо оцінюються раритетні предмети, виготовлені із рідкісних дорогоцінних металів, каменів, порід дерева і інших цінних комплектуючих.
  • Висновок про авторство та унікальність роботи. Експертиза допомагає проаналізувати стиль і прийоми автора, поєднання міток і знаків, техніку виконання, методику обробки та приналежність до робіт окремих майстрів, шкіл.

Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.