Створення колекції під замовлення

..

..

Залишились питання?

Напишіть нам все, що Ви хочете дізнатись, запитати або зрозуміти і ми з радістю Вам відповімо!

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Спеціальні колекції під замовлення

Ми, перший колекційний дім антикваріату Y2 Antique House пишаємося своєю галереєю антикварних книг і унікальною добіркою старовинних ікон. В основі підходу до збагачення нашого асортименту стоїть принцип колекціювання за певними характеристиками. У каталозі антикваріату усі експонати поділені на окремі тематичні колекції не лише за роком видання, а й за, наприклад, видавництвом, автором тексту, історичним періодом, серією або навіть ілюстраціями певних художників.
Колекції антикваріату, представлені на сайті вражають різноманітністю, однак на той випадок, якщо ви не знайшли серед готових колекцій ту єдину, можна скористатись особливою послугою. Експерти команди Y2 Antique House допоможуть підібрати унікальні екземпляри для вас, створивши індивідуальну колекцію на замовлення.


Як створюють колекції на замовлення?

Для справжнього колекціонера вибір колекційного матеріалу — це суто індивідуальна річ. Хтось може навіть сказати, що способів зібрати власну колекцію буде стільки ж, скільки самих колекціонерів. Когось цікавлять виключно гравюри у старовинних книгах, намальовані іменитим ілюстратором десятки років тому. Є ті, хто захоплюється лише українськими іконами, які ще прийнято називати дорожніми через їхній невеликий розмір та будову. Деякі колекціонери починають збирати свої домашні бібліотеки з книг, виданих у певний історичний період, і бажано, щоб вони були не тільки очевидцями тих подій, а й описували їх у деталях.
Отже, можна виділити такі основні підходи до колекціювання:

  • за століттям
  • за роком
  • за автором
  • за періодом (Вітчизняна війна, династія Романових, СРСР, ОУН-УПА тощо)
  • за серіями (збірка творів, наукове видання у декількох томах, роман з декількох частин

Іноді зібрати власну колекцію за певним принципом буває важко без спеціальних знань та знайомств. У такому разі вам може знадобитися допомога експертів Y2 Antique House. Вони зможуть знайти для вас потрібні старовинні речі, провести оцінку та перевірити оригінальність антикваріату, а за необхідності зроблять реставрацію, відновивши втрачений лоск.


Навіщо замовляти власну колекцію?

Саме у складі цілісної колекції антикварні речі стають дійсно цінними як з точки зору збереження культурно-історичної спадщини, так і для подальшого продажу та заробітку на антикваріаті. У колекціюванні як виді інвестицій дуже важливо вчасно “читати” знаки та тенденції, адже ціна колекції часто залежить не лише від дати створення старовинної речі чи стану, а й теми або автора. Популярність букіністичних об’єктів та ікон можу сильно вплинути на ціноутворення, і наші професіонали залюбки допоможуть вам зібрати актуальну колекцію антикваріату.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.