Російсько-турецька війна

Про що розповідають антикварні видання Російсько-турецької війни?

Російсько-турецька війна 1877-1878 рр. була викликана небажанням Туреччини вжити заходів до поліпшення становища підвладних їй християнських князівств, обумовленому паризьким трактатом 1856 р, та прагненням Росії зміцнити свій вплив на Балканах. Події сприяли звільненню народів Балканського півострова від османського панування.
Росія оголосила війну Туреччині 12 квітня 1877 основні події:

  • 1877 – бій на Шипці, облога та взяття російськими військами Плевни та Карса;
  • 1878 – перехід російської армії через Балканський хребет, перемоги у Шипки – Шейново, взяття Адріанополя.

Війна завершилася Сан-Стефанським миром 1878 р., який забезпечив незалежність балканським народам і територіальні надбання Росії. Але Берлінський трактат обмежив незалежність Болгарії та вплив Росії на Балканах.

До наших часів збереглося безліч літератури про ці події, а також рідкісні альбоми Російсько-турецької війни.

Книги та раритетні альбоми Російсько-турецької війни

Ця війна 1877-1878 рр., одна з найбільших подій XIX століття, і не тільки через масштаб військових дій, але перш за все внаслідок її величезного значення для розвитку балканських народів по шляху прогресу. Незалежно від цілей та спонукань окремих держав, залучених до Східної кризи, війна завершилася перемогою російської армії, мир був підписаний. Головним результатом було утворення Болгарської держави. Тому останню російсько-турецьку війну XIX століття болгарський народ по праву та з гордістю називає визвольною.
Катуєте любов до рідкісних та антикварних видань - галерея Y2 Antique House саме те, що потрібно для щоб купити старовинні або антикварні книги.У каталозі галереї ви знайдете антикварні книги часів Російсько-турецької війни відомих істориків, що розповідають про цю героїчну епоху. Досконально вивчивши документи, автори детально описують різні аспекти війни - причини та плани воюючих сторін, комплектування, озброєння та чисельність армій, хід бойових дій та зовнішньополітичні аспекти війни. Численні карти прекрасно доповнюють текст та пояснюють задуми сторін.

Де придбати антикварні альбоми Російсько-турецької війни?

За допомогою майданчика Y2 Antique House можна знайти, і домовиться про покупку будь-якої рідкісної та антикварної продукції, що представляє історичну цінність. Щоб купити старовинний альбом необов'язково бути антикваром або завзятим колекціонером, ви вибираєте вподобану пропозицію, зв'язуєтеся з менеджером і він консультує вас з усіх питань.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.