Велика вітчизняна війна 1812

Усі експонати в колекції

Антикварні видання часів Великої вітчизняної війни

Галерея антикварної книги "Y2 Antique House" пропонує багатий вибір старовинних видань з військової історії. Вони неодмінно зацікавлять усіх поціновувачів цієї тематики - колекціонерів, істориків та військовослужбовців. У каталозі ви знайдете антикварні книги про Велику вітчизняну війну, енциклопедії "військових та морських наук", історичні звіти та зведення, мемуари та спогади відомих полководців, присвячені знаменитим військовим кампаніям, дослідження та навчальні посібники з військового мистецтва.

Антикварні книги 1812 року - видання для справжніх цінителів

У галереї також представлені книги з історії Наполеонівських воєн та завоювання Кавказу, з історії Громадянської війни у США та Вітчизняної війни у Росії 1812 року. Тут же ви знайдете:

  • біографії знаменитих російських адміралів та полководців;
  • книги, присвячені військовим орденам та нагородам;
  • рідкісні видання про різні пологи військ та військових підрозділів.

Компанія пропонує купити рідкісні видання Великої вітчизняної війни. Такі книги знайомлять читача з військовими кампаніями, морськими битвами, озброєнням, бойовою підготовкою флоту. Особливої уваги заслуговують багатотомні ілюстровані енциклопедії - знамениті розкішні видання.

Раритетні книги про війну 1812: опис, переваги

Рідкісні книги про війну 1812 зберігають у собі відомості про старовинну зброю, спогади про подвиги простих воїнів, все про людські трагедії того часу. Образотворчий матеріал добре демонструє те, що хотів сказати автор текстом. Він може бути представлений як малюнками, так і копіями фотографій. Також мають попит дорогі військові книги різних часів (XIX-XX ст.) у м'яких, твердих палітурках, а також авторів (російських та зарубіжних).
Цінність книг з військової тематики зростає з кожним роком, тому гроші, витрачені на їх придбання, дуже швидко окупляться. Проект "Y2 Antique House" пропонує зручні умови для покупок, як для приватних колекціонерів, так і для фондів, бібліотек, архівів та музеїв. Якщо книги, яку Ви шукаєте, немає в наявності, ви завжди можете звернутися до професійних експертів галереї та зробити запит на видання, що вас цікавить. Вони спробують знайти необхідні вам історичні та рідкісні військові книги за оптимальною вартістю.
Купити старовинну колекційну книгу, у відмінному збереженні, можна відправивши заявку через сайт або зв'язавшись з консультантами компанії.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.