Оригінальні видання Винниченко В.К.

 

Усі експонати в колекції

Чи варто вкладати гроші у рідкісні видання Винниченка?

У наш час навіть професіонали не зможуть дати відповідь на це питання. Як правило, любителі в основному цікавляться першими прижиттєвими виданнями класиків, старовинними книгами, які були випущені до 18 століття, збірниками поетів Срібного століття та розкішними подарунковими екземплярами. Особливе місце займають видання з автографами авторів. Ринкова ціна таких екземплярів буде постійно зростає.

Найбільш ліквідними на сьогоднішній день вважаються твори наступних класиків:

  •  Пушкін;
  •  Лермонтов;
  •  Гоголь;
  •  Достоєвський.

На даний момент в Україні інтерес також проявляють до прижиттєвого видання В. Винниченко. Даний автор був політичним діячем, займався агітаційно-пропагандистською роботою серед київських робітників та селян Полтавської губернії. У його книгах відображена справжня історія революції в Україні. Автор має не так багато прижиттєвих творів, тому ймовірність того, що у майбутньому вони будуть коштувати дуже дорого, досить велика.
Основна перевага колекціонування антикварних книг Винниченко полягає у тому, що грамотно підібрана колекція принесе своєму власникові не тільки естетичне задоволення, а й хороший прибуток при продажу.

Особливо цікаві рідкісні книги українських авторів стали багато років тому у період активного розвитку літератури. Вони таять в собі ледь вловимий слід минулих століть, і багато таких книг до нас дійшли лише в єдиному екземплярі. Рідкісні видання Винниченко, присутні у нашому асортименті.

Як буде рости ціна на книги Винниченка, антикваріат цього автора?

Відповісти на це питання дуже складно. На вартість друкованого видання впливають смаки колекціонерів, наявність механічних пошкоджень та дефектів. Якщо ви не змогли зберегти книги від зазіхань дітей або домашніх вихованців, то вона нічого коштувати не буде. Тому якщо ви володієте рідкісним виданням, то краще прибрати його у недоступне для «шкідників» місце, бо навіть найменший дефект негативно відіб'ється на вартості видання.

Де купити антикварні книги В. Винниченка?

Наша галерея пропонує досить рідкісні друковані видання, у їх числі і твори Володимира Винниченка. Антикварні книги - відмінний варіант для капіталовкладень, оскільки їм не страшна ніяка інфляція. Ознайомитися з асортиментом видань можна на нашому сайті.

Якщо вашій книжці потрібна реставрація чи оцінка, ви можете звернутися до консультанта. Також ми допомагаємо початківцям колекціонерам формувати цікаві колекції.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.