Українські січові стрільці

 

Чому люди антикваріат “Січові стрільці” користується попитом серед колекціонерів?

Деякі люди помилково вважають, що чим старіше книга, тим вона більше цінується. Насправді на реальну вартість видання впливають різні фактори. Якщо серед ваших друзів або рідних є люди, які колекціонують книги, але ви не розумієте, навіщо вони це роблять, то ми постараємося вам пояснити.
Вважається, що збиральництво такого роду у більшості випадків пов'язано з кризою середнього віку. В цей час у людини звужується коло спілкування, вона втрачає мету у житті. Щоб якось компенсувати дані втрати, люди починають займатися колекціонуванням певного виду предметів. Варто також розуміти, що між термінами «збиральництво» та «колекціонування» є деякі відмінності. Під збиральництвом мається на увазі збір і зберігання предметів конкретного типу. Що стосується колекціонування, то це більш складний процес. Для створення гарної колекції необхідно витрачати багато часу та грошей, а також розробити спеціальну стратегію.
Деякі колекціонери займаються такою діяльністю, щоб у майбутньому отримати хороший прибуток. Наприклад, у Кірові раніше жив один колекціонер, який все життя професійно збирав марки. У нього було двоє дітей, і коли їм настав час вступати до університету, людині достатньо було продати один альбом, щоб внести оплату за навчання. Таких випадків можна привести безліч.
У часи СРСР була добре розвинена фарцовка. Незважаючи на те, що приватна торгівля була заборонена, люди для отримання хорошого заробітку були готові ризикнути всім. У будь-який момент у них могли конфіскувати все майно та позбавити волі на кілька років. Єдине, що не вилучали правоохоронці - це книги. Багато успішних українських фарцовщиків інвестували свої грошові кошти у рідкісні друковані видання, такі як Антикваріат УСС.


Старі книги УСС - приємний подарунок для кожного цінителя

Сьогодні ставлення до рідкісних друкованих видань змінилося. Якщо ви шукаєте подарунок для своєї близької людини, яка розуміється на рідкісних речах та є справжнім патріотом своєї країни, то чому б як варіант не розглянути старі книги про Січових Стрільців. Цей рідкісний екземпляр досить важко дістати, але якщо постаратися, то впоратися з цим завданням цілком реально.
Як відомо, появі легіону УСС сприяло відновлення збройної боротьби за визволення України. Незважаючи на те, що легіон формувавсяу структурах австрійської армії, на той момент - це був єдиний шлях для організації армії України. Стрільці не відстоювали чужі інтереси, вони лише об'єднали молодь, яка представляла майже всі верстви Галичини. Легіон УСС зміг втілити передову політичну думку і допомогти Україні стати сильною державою. Антикварні книги на цю тему зберігають багату історію нашої країни та будуть цікаві людям з різними інтересами.


Де шукати антикварні книги Січових Стрільців?

У нашій галереї Ви зможете знайти великий асортимент антикваріату. Усім охочим ми пропонуємо:

  • старовинні речі;
  • рідкісні колекційні видання;
  • ікони.

Також у нас ви можете скористатися додатковими послугами, такими як реконструкція, оцінка антикваріату, формування колекції.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.