Українські часописи

 

Онлайн галерея антикварних книг ХХ століття в Україні

Старовинні антикварні книги - одне з найцінніших і найбільших спадщин людства, а наша букіністична галерея в Україні - велика колекція антикварних книг, у тому числі букіністичних раритетів. І в нашому столітті електронних технологій вони не втратили свою цінність. Книги в усі віки вважалися не тільки предметом розкоші, а й відображали багату духовну культуру народу. Особливо важливі старовинні антикварні книги, видані багато років тому, серед яких цінні колекціонерам видання, випущені невеликим тиражем. Наша галерея антикварних книг в Україні пропонує багатий асортимент літературної спадщини минулих століть.
Якщо ви не займаєтеся колекціонуванням, то, напевно, не знаєте, що існує істотна різниця між предметами букіністики та антикваріату. До антикварних книг можна віднести друковані видання, вік яких перевищує 50 років, зокрема раритетні часописи. Однак, не варто думати, що будь-яка книга або журнал, який був випущений давно, буде дорого коштувати. У даній справі є своя градація. Сьогодні можна знайти старі видання, які є у багатьох, але вони не представляють інтересу для колекціонерів. Їх важко продати, та й вартість у них невисока. До коштовного антикваріату можна віднести колекційні українські книги ХІХ-ХХ століття, які добре збереглися та мають свою історію.


Куди можна здати дореволюційні книги України?

Якщо оцінити ситуацію у цьому сегменті ринку, то ви можете помітити, що цей вид бізнесу відноситься до традиційних. Усередині процес практично не змінюється. Але не варто забувати, що глобальна мережа стала частиною життя сучасної людини, тому Ринок антикваріату просто змушений підкоритися новим віянням. Такі зміни можуть збити з пантелику будь-яку людину. Раніше здавач або продавець рідкісного часопису міг реалізувати свій товар через оголошення у газеті або за допомогою «сарафанного радіо». Досить часто він звертався за допомогою в антикварні крамниці. Там у нього запитували список наявних видань. Складання цього паперу могло відняти у здавача багато часу та сил, оскільки кожну книгу потрібно було описати. Звичайно, якщо у Вас всього кілька книг, то ви впораєтеся досить швидко. Але що робити, якщо їх кілька сотень? У кращому випадку в магазині можуть вибрати пару видань, так як подібного товару у них предостатньо. Даний метод не відрізняється особливою ефективністю, так як продавець не взаємодіє безпосередньо з покупцем. Він може продати тільки ті книги, які зацікавлять скупника. Варто також відзначити, що багато здавачі навіть поняття не мають, скільки слід просити за рідкісну книгу.


Як оцінити антикварні українські часописи?

Якщо ви хочете продати або придбати антикварні українські видання до 1917 р., то ми пропонуємо вам свої послуги. У нас ви також можете скористатися і іншими послугами:

  •  оцінкою видання,
  •  реставрацією книги,
  •  створенням цілої колекції.

Наші фахівці мають великий досвід в даній сфері, тому ми постараємося в найкоротші терміни виконати ваше замовлення.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.