Іноземні твори українською мовою до 1918р.

 

Чи варто колекціонувати антикварні книги українською?

Якщо Ви хочете зайнятися колекціонуванням, але не знаєте, в які саме книги краще вкладати свої кошти, то ми допоможемо Вам розібратися у цьому питанні. Найчастіше особливий інтерес представляють перші видання поетів та письменників, які публікувалися ще при їхньому житті. Якщо Вам вдасться знайти книги, видані до 18 століття, то вважайте, що Вам дуже пощастило. Такі цінні друковані видання стануть просто розкішним подарунком для будь-якого колекціонера. Також особливу увагу заслуговують збірники з автографом автора. Варто відзначити, що ціна таких предметів з кожним роком зростатиме.
Найбільш цінним колекційним матеріалом на сьогоднішній день вважаються твори класиків. Вартість видань, випущених за життя письменників та поетів, у середньому підвищується кожен рік на 20-25 відсотків.
Основною перевагою колекціонування антикварних книг на українській мові є той факт, що грамотно зібрана колекція приносить естетичне задоволення своєму власникові. У майбутньому, перепродуючи дані екземпляри, він зможе отримати хороший прибуток з цієї угоди.

Бувають випадки, коли у музеях та бібліотеках крадуть рідкісні видання. У зв'язку з цим зменшується кількість книг, що викликає підвищення цін на ті екземпляри, що залишилися.


Чи швидко можуть вирости антикварні книги українською мовою у ціні?

Дати однозначну відповідь неможливо. Річ у тому, що на вартість друкованого видання можуть впливати такі фактори, як:

  •  смаки колекціонерів,
     
  • механічні ушкодження,
     
  • наявність дефектів.

Якщо Ви не змогли вберегти рідкісне видання від дітей або тварин, то можете вважати, що книга втратила свою цінність. Папір не можна назвати міцним матеріалом, тому краще прибрати рідкісне видання якомога далі. Будь-який дефект може негативно позначитися на вартості товару.


Де знайти антикварні книги українського видавництва?

У нашій галереї Ви знайдете рідкісні друковані видання, яким вже виповнилося багато років. Такі книги стануть відмінним вкладенням коштів, яким не страшна інфляція. У нас Ви можете знайти антикварну книгу 1918 р., ознайомитися з наявними товарами можна на нашому сайті. Якщо Ви хочете відреставрувати або оцінити книгу з Вашої колекції, то зв'яжіться з нашим консультантом для отримання додаткової інформації. Ми також надаємо послуги з формування цілої колекції.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.