Біблії іноземними мовами

Антикварні Біблії на іноземних мовах у галереї «Y2 Antique House»

Православні антикварні книги на сайті "Y2 Antique House" представлені великою різноманітністю друкованих видань. Тут представлені книги, що знайомлять читачів зі світовою релігією.
У наявності старовинні іншомовні антикварні Біблії. Для замовлення необхідного примірника звертайтеся до експертів галереї. Якщо вас цікавить екземпляр, якого немає у каталозі, то звертайтеся за допомогою до експертної групи. Враховуючи ваші побажання, компанія підбере церковну книгу відповідну заданим критеріям.
Біблія - одна з найважливіших книг для віруючої людини. Тим часом, видання Біблії - вельми трудомісткий процес, тому ця книга до початку XIX століття друкувалася тільки кілька разів. Двічі вона була надрукована у XVI столітті (повна Біблія була надрукована тільки один раз), один раз — у XVII-му, і тільки з середини XVIII століття ця книга стала друкуватися більш-менш регулярно.

Перекладені старовинні Біблії: довга історія священної книги

До XVI століття слов'янська Біблія не друкувалася, частково вона була надрукована Франциском Скориною у 1517-1519 рр. (її екземпляри надзвичайно рідкісні). Перша повна Біблія була надрукована Іваном Федоровим у 1581 році в Острозі. Її ще називають "Острозькою Біблією". Текст у книзі дрібний, в два стовпці. Цю книгу легко відрізнити від наступних видань. Більше у XVI столітті Біблія не видавалася.
На початку XX століття Острозьку Біблію перевидали старообрядці. Це видання відрізняється від оригіналу папером, шрифтами, а також наявністю ілюстрацій, яких у першому виданні Біблії не було. Коштує такий передрук також дуже дорого, але, звичайно, дешевше оригіналу.
Наступна Біблія була видана вже в XVII столітті, в 1663 році. Ця книга має відмінності від видання 1581 року, хоча текст у ній також надрукований у два стовпці.
Далі цю книгу друкували у середині XVIII століття, в 1751 році. Це так звана "Єлизаветинська Біблія". Основна відмінність цієї книги, від попередніх - наявність сюжетних гравюр.
В кінці XVIII-початку XIX століття було ще кілька видань “Єлизаветинської Біблії” (при Катерині II та Олександрі I). Крім того, було кілька видань Біблії звичайного формату, які друкувалися в декількох томах (ці видання коштують значно дешевше).
З XIX століття Біблія починає друкуватися регулярно, тому на такі пізні видання ціни невеликі. Виняток становить, мабуть, видання Біблії початку XX століття з ілюстраціями Доре. Така книга у хорошому вигляді коштує кілька десятків тисяч гривень.

Купити старовинну Біблію іншою мовою

Цінителям антикварних книг на релігійні теми буде до душі рідкісна Біблія іноземною мовою, представлена в каталозі "Y2 Antique House".

Подібне видання зацікавить не тільки колекціонерів та любителів старовинної релігійної літератури, а й стане важливою книгою для тих, хто бажає осягнути природу віри, ближче познайомитися з релігійними основами і традиціями народів світу.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.