Ікона XX століття

Антикварні ікони ХХ століття

Антикварні ікони - особливо цінний предмет колекціонування, який є чудовим зразком старовинного живопису, елементом духовної спадщини, свідченням історичної дійсності минулої епохи. Чималий інтерес представляють вони для православних християн: намолений образ може стати сімейною реліквією, яка буде дбайливо передаватися з покоління у покоління.

Ми постаралися зібрати кращі зразки іконопису та пропонуємо купити старовинні ікони 20 століття наступних видів:

  • образи Господа, Богородиці, Животворчого Хреста, Архангелів, святих;
  • складні;
  • в окладі, кіоті;
  • виконані маслом, темперою, в техніці лиття;
  • прикрашені позолотою;
  • на дерев'яній іконній дошці, на металі.

Представлені образи, нанесені на ладанки, великодні яйця, медальйони. Є дерев'яні кіоти, прикрашені позолотою, різьбленням, розписом. Є великий асортимент тематичних каталогів, довідників, наукових праць з живопису, іконографії. Більшість предметів знаходяться у хорошому та відмінному стані.

Від чого залежить вартість раритетних ікон ХХ століття

Ціна старих ікон залежить головним чином від їх віку й схоронності: чим вони старші, тим більший інтерес представляють для колекціонерів. Крім того, на ціноутворення впливають використовувані при виготовленні матеріали: позолота, сріблення, а також складність виконання: живопис та ручний розпис представляють більший інтерес, ніж сучасне лиття та штампування.
Антикварна галерея "Y2 Antique House" пропонує рідкісні ікони ХХ століття різного ступеня збереження. У каталозі ви гарантовано знайдете предмет, здатний стати прикрасою колекції або сімейною реліквією.

Чудодійні старі ікони ХХ століття

Антикварні ікони за всі століття свого існування пережили дуже багато. Їх із жорстокістю спалювали на вогнищах, вирізали з рам з метою викрадення, замінювали оригінали підробками, їм молилися цілими містами та селами... Це говорить про те, що в усі часи ікони мали для людини велике значення. Навіть завзяті атеїсти у моменти важких життєвих часів забувають про свою невіру та відчайдушно моляться перед іконами за своїх близьких. Саме тому старовинні ікони, створені іконописцями багато століть назад, з часом тільки збільшують свою цінність.
Для віруючої людини старовинна ікона стане прекрасним способом заспокоєння розуму, набуття рівноваги у наш час поспіху та нескінченної гонки за чим-небудь. Так, у Володимирської Божої Матері можна просити зцілення, смирення ворогуючих людей, захисту дітей, а ікона Святої Трійці допомагає знайти правильний шлях або подолати труднощі. Кожну старовинну ікону можна вважати чудодійною, адже вона допомагає людині досягти головного — знайти внутрішню гармонію.
На сайті "Y2 Antique House" представлені старі ікони різного рівня виконання та оформлення. Ви можете вибрати просту ікону або ту, що йде з дорогим рельєфним окладом. Деякі з них можуть пробудити у вас цілу гаму почуттів. Це означає, що це «ваші» ікони, які в майбутньому допоможуть вам знайти ту саму гармонію, той баланс, про який було сказано вище.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.