Бібліотека великих письменників Шиллер

 

Чи знаєте ви про існування антикварну збірку творів Шиллера?

Фрідріх фон Шиллер був німецьким поетом, філософом, теоретиком мистецтва, драматургом, професором історії, військовим лікарем та представником романтизму у літературі. Всесвітня популярність прийшла до Шиллера разом з написанням «Оди до радості». Змінена версія твору Шиллера є тестом гімну ЄС.
Драматургія Шиллера просякнута ідеями гуманізму, ненавистю до самоуправства, глибиною почуттів та характерів. Драматург був впевнений у тому, що людина зможе знайти справжню духовну свободу разом з мистецтвом.
Антикварне видання творів Шиллера перевидавали кілька разів через популярність та високу якості російського перекладу. Видання публікувалися навіть після смерті відомого перекладача М.та. Гербеля, саме на його переклади рівнялися всі наступні видання. Всі вони проходили ретельний аналіз і всілякі правки. Гербель займався не тільки аналізом минулих перекладів творів, а й їх доопрацюванням. У деяких випадках він проводив розшукові роботи, завдяки їм він зміг створити достовірний біографічний нарис про Фрідріха Шиллера.

Навіщо потрібні антикварні книги бібліотеки великих письменників?

Старовинні книги дають людині можливість доторкнутися до історичних фактів, які відображаються у кожному слові. Справжній колекціонер буде невимовно радий антикварним книгам, які одночасно є безцінним скарбом та відмінним капіталовкладенням. Рідкісну книгу Бібліотеки великих письменників можна подарувати близькій людині, якій цікава література.

Колекційна книга Бібліотеки великих письменників - де купити?

Розвиток інтернету істотно полегшил пошук старовинних книг. У нашому інтернет-магазині ви знайдете багато цікавих видань з певної тематики.
Сьогодні букіністика дуже популярний у колекціонуванні напрямок, адже він не тільки дозволяє поповнити колекцію гідними екземплярами, а й вигідно вкласти фінанси.
Наш магазин пропонує антикварні книги у відмінному стані, які будуть радувати свого власника не тільки змістом, але й зовнішнім виглядом. Ми пропонуємо колекціонерам рідкісні видання за прийнятною вартістю.
Плюси магазину:

  • великий вибір рідкісних видань;
  • відмінний стан книг;
  • постійне оновлення асортименту;
  • відмінний сервіс.

Купити книгу в магазині дуже просто, дотримуйтесь інструкції, та незабаром замовлення виявиться у вас.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.