Династія Романових

 

У чому секрет популярності антикварних книг царської Росії?

Книга є головним другом та радником людини. З книгою нас знайомлять з раннього дитинства, ставши дорослими багато хто з нас із задоволенням перечитує розповіді та казки власним дітям. Книга завжди поруч, вона дає перший досвід та цінні знання про світ.
Колекціонування старовинних екземплярів як хобі офіційно оформилося у середині 17 століття. Саме в цей час у Німеччині почали організовувати перші книжкові ярмарки, де можна було купити рідкісні видання.
У наші дні колекціонування книг вважається одним з престижних захоплень, бо деякі раритетні видання коштують шалених грошей. Попри те, що купити старовинні книги найчастіше можуть дозволити собі дуже забезпечені люди, займатися цим хобі може будь-яка людина. У категорію антикварних книг включені всі видання, які були опубліковані до Великої Жовтневої революції 1917 року. Як правило, зустрічаються вони вкрай рідко, та й їх вартість дуже висока.

Навіщо купують антикварні книги епохи Романових?

Рідкісні видання при династії Романових являють собою гордість національної культури, а також є духовною спадщиною Росії.Рідкісні книги династії Романових друкували на дорогому папері, потім загортали їх у парчу або шкіру, прикрашали обкладинку дорогими каменями та встановлювали срібні застібки.
Кожна книга, видана у цей час, була справжнім шедевром друкарської справи. Навіть у рядового книжкового видання була бездоганна поліграфічна якість, оформлення та художній зміст.
Антикварна російська книга не залишить вас байдужим, екземпляр цієї епохи стане справжньою окрасою найвишуканішої колекції.

Де купити рідкісні книги епохи династії Романових?

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір старовинних книг, у тому числі рідкісні книги династії Романових. У тематичному розділі представлений величезний асортимент друкованих видань, які розсортовані за стилістикою та напрямками. Вартість антикварних книг найрізноманітніша, тому ви без зусиль знайдете цікавий варіант, відповідний вашим фінансовим можливостям.
Фахівці магазину готові надати посильну допомогу у підборі книги. Якщо ви тільки починаєте шлях колекціонера, у нас ви можете знайти цікаві екземпляри для майбутньої колекції.
Вартість антикварної книги залежить від:

  • авторства;
  • року випуску;
  • змісту;
  • тиражу;
  • типу палітурки;
  • ступеня збереження.

Якщо у вас виникли питання, можете звернутися до менеджера магазину.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.