Революція 1905-1907 рр. в Росії

Антикварні книги часів російської революції 1905-1907 рр.

Старовинні друковані видання - це гордість будь-якого колекціонера. Рідкісні експонати, яких ще немає у колекції, викликають душевний трепет та миттєве бажання їх придбати. Купити в свою колекцію рідкісну книгу, значить, мати у своєму розпорядженні маленьку частинку історичного минулого, доторкнутися до тих часів. Природно, хтось купує рідкісні екземпляри та антикварні книги про революцію 1905-1907 р. в Росії з комерційної точки зору, бо з роками вони стають тільки дорожче.

Найдорожчі російські антикварні книги 1907 р.

На сайті Y2 Antique House можна купити різні антикварні книги. Особливо високо цінуються видання, автори яких були репресовані або жорстоко переслідувалися тодішньою владою. Прижиттєві видання політичних діячів, наприклад, продаються за шалені гроші. Це пояснюється тим, що їхні книги дуже активно знищувалися, і до наших часів дійшла невелика кількість примірників.
Чим краще виглядають рідкісні революційні видання Росії 1907 р., тим дорожче вони стоять. Збереження примірників залежить не тільки від умов, в яких книги зберігали їх попередні власники. Дорогі дореволюційні видання випускалися на дорогому тканинному папері. Після революції більшість друкарень вже не могли собі цього дозволити, тому використовували дешеві матеріали.
На вартість книги також впливає наявність позначок, потертостей, штампів, втрачених сторінок, тощо. Подібні незначні дефекти можуть знизити остаточну вартість в кілька десятків разів. А якщо книга має прекрасний стан, її вартість з кожним роком значно підвищується.

Антикварна література російської революції. Критерії раритету

Якщо видання пропонують купити за серйозні гроші - це ще не показник того, що його моментально куплять. Рідкісний екземпляр може бути куплений відразу, а може чекати свого покупця не один рік.
Особливий інтерес викликають наступні книги:

  • вік понад 50 років, книга у прекрасному стані, випущена на якісному папері;
  • наявність дорогої палітурки, кольорових ілюстрацій;
  • каталоги, фотоальбоми;
  • видання незвичайної тематики;
  • нота;повні зібрання класиків.

На думку букіністів та колекціонерів, зараз дуже вдалий час для продажу книг. Вони можуть купуватися не тільки колекціонерами, а й різними підприємствами, що працюють у галузі, наприклад про яку йде мова у книзі.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.