Серія книг "Живописная Россия"

Усі експонати в колекції

Антикварні книги серії "Живописная Россия"

"Мальовнича Росія" у момент свого видання не мала аналогів: це був найбільший опис регіонів Росії. Видання мало успіх і за кордоном: багато з нарисів були переведені на німецьку та французьку мови.
Антикварні книги серії "Живописная Россия"- одни з найдорожчих в історії російського друкарства. Підготовлено це видання товариством М.О. Вольф у 1870-х роках та випущено у 1881-1901 роках під редакцією Петра Петровича Семенова (Тян-Шанського).
Складається серія з 19 книг а за деякими відомостями з 20-ти) загальним обсягом у 6984 сторінок та містить 220 окремих нарисів, написаних 93 письменниками та ілюстрованих 3815 малюнками. Всього у підготовці видання брало участь 423 людини.

Чим цікава серія раритетних книг "Живописная Россия"?

У ті часи у Росії ще не було такого приватного видання ні за своїми завданнями, ні за розміром, ні за своєю розкішною зовнішністю. Антикварна серія книг "Живописная Россия" являє собою не тільки художнє зображення країни у всьому її історичному, етнографічному та культурному розмаїтті, але й є чудовим пам'ятником друкарського та ксилографічного мистецтва.
В даному виданні вирішено було не допускати ніяких передруків або статей белетристичного змісту. Вносили тільки те, що має значення серйозного, самостійного вкладу.
"Для опису такої великої та різноманітної країни як Росія, довелося залучити цілі десятки знавців окремих місцевостей, знавців тієї чи іншої сторони народного російського життя, всі кращі літературні, вчені та художні сили. Крім цього, доводилося навіть спеціально відправляти людей для вивчення деяких місцевостей Росії. Довелося також переглянути всі ілюстровані видання, всі історичні, статистичні, економічні та етнографічні статті, подорожі російських людей та іноземців, зібрати з усіх кінців Росії фотографічні та художні альбоми та колекції, що знаходилися в урядових установах та у володінні приватних осіб". - газета “Правда”.

Де придбати раритетне видання "Живописная Россия"?

В галереї Y2 Antique House ви зможете знайти повний комплект даного рідкісного видання (19 (дев'ятнадцять) томів). Воно було підготовлене товариством М.О. Вольфа у 70-х роках XIX століття (видано у 1881-1901 рр..), це видання є одним з найрідкісніших та найдорожчих видань за всю історію друкарства в Росії. Книги дуже добре оформлені: орнаментальні рамки виконані тисненням золотом, текст - з численними стилізованими буквицями, заставками.
У книгах дано багатий матеріал по всіх територіях Росії на момент їх підготовки: тут розповідається про Північну Росію (Озерна, або давньо-Новгородська область), про автономне Велике князівстве Фінляндське та Царство Польське, про Литовське Полісся, про південні губернії (Бессарабська, Херсонська, Катеринославська і Таврійська), описані Москва та Московська промислова область (Тверська, Ярославська, Костромська, Нижегородська та Володимирська губернії), Центральна чорноземна область, Середнє Поволжя та приуральський край, Кавказ, Російська Середня Азія та Західна Сибір.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.