Оригінальні видання російських письменників

Усі експонати в колекції

Навіщо потрібно купувати оригінальні видання ХХ ст.?

Книги є найкращим подарунком близькій людині, оскільки вони містять певні знання, які ніколи не втратять своєї актуальності. У наші дні дуже цінуються старовинні раритетні видання різних письменників.

Дорожнеча книг обумовлена не тільки їх змістом, а й ексклюзивністю. Сьогодні статус рідкісних та раритетних видань, як правило, отримують художні, філософські та наукові книги, які були видані понад століття тому. Деякі екземпляри взагалі випущені штучно та мають культурно-історичну цінність. У раритетних примірниках цінується оригінальна палітурка, ілюстрації автора, дореволюційна російська мова.

Предмет старовини можна вручити близькій або рідній людині, викладачеві, начальнику, тощо. такі подарунки зазвичай підносять людям, у яких «все є». Будь-якій освіченій людині буде приємно отримати подібний подарунок. Вирішивши вручити таку книгу у подарунок, ви не тільки піднімете свій статус, а й несказанно обрадуєте обдаровуваного. У наші дні мати у бібліотеці антикварні видання російських письменників, рівноцінно тому, що ви володієте дорогоцінним ювелірним виробом.

Чому антикварні книги російських письменників - кращий вибір?

Унікальний подарунок краще тисячі слів розповість про те, що для вас означає людина, якій ви хочете його вручити. Ексклюзивне видання можна зробити сімейною цінністю або реліквією та передавати його з покоління в покоління.

Володіння рідкісним екземпляром приносить людині відчуття щастя. Крім усього перерахованого ексклюзивні речі зараз належать до предметів розкоші. Рідкісні книги російських письменників - відмінний подарунок колекціонеру, а також тому, хто є шанувальником певного письменника. 

Раритетні видання російських письменників - де купити?

Вартість старих книг залежить від їх культурно-історичної цінності. Однак слід зауважити, що найцінніші видання вже давно розібрали у приватні колекції, і виставляються вони на продаж вкрай рідко. З цієї причини у наш час в основному колекціонують книги, видані в 19-20 століттях. Щоб не помилитися з вибором, потрібно вміти правильно оцінювати книги або шукати їх на надійних ресурсах.

Ціна книги залежить від:

  •  тематики;
  •  тиражу;
  •  напрямку;
  •  зовнішнього стану;
  •  унікальних особливостей;
  •  автора.

Купити оригінальні книги авторів 20 століття можете на нашому сайті. Наші книги можуть прикрасити будь-яку приватну колекцію та стати відмінним подарунком близькій людині.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.