Оригінальні видання III Рейху

 

Усі експонати в колекції

Букіністика III Рейх

Кожна людина повинна розуміти, що книги є найбільшою спадщиною, яку створило людство. Попри те, що зараз великою популярністю стали користуватися цифрові технології, книги як і раніше зберегли свою цінність. Ці друковані видання були та залишаються предметом розкоші, а також розповідають про багату духовну культуру свого власника. Книги, які випускають у великому тиражі, представляють лише духовну цінність. Що стосується антикварних книг нацистської Німеччини, то вони коштують чималих грошей. Їх тираж був невеликий, деякі видання були спалені, інші загублені.
Ці книги хочуть роздобути багато колекціонерів. Завдяки розвитку інтернет-технологій Вам більше не доведеться оббігати всі антикварні крамниці міста. Ознайомитися з асортиментом магазину можна, не виходячи з дому.
Сьогодні з'явився високий попит на рідкісні томи та окремі книжкові видання, які дійшли до нашого часу в єдиному екземплярі. Ми пропонуємо своїм клієнтам стати власниками раритетних книг III Рейху за цілком доступну вартість. Всі видання є справжніми. У нашому антикварному магазині немає дублікатів або підробок, тому можете бути впевнені та тому, що купуєте дійсно рідкісну книгу.

Особливості рідкісних книг часів 3 Рейху

Друковані видання, які становлять особливу цінність для колекціонерів і фахівців букіністики, зустрічаються дуже рідко. Книга має такі особливості:

  • дороге оформлення;
  • невеликий тираж;
  • унікальні ілюстрації.

Книги вважаються антикварними, якщо були випущені до 1950 року. Вкрай складно знайти збірки творів, які були видані до 1917 року. Варто зазначити, що більшість зібрань, які були написані нашими класиками, емігрували з країни. Такі екземпляри можна знайти тільки на аукціонах і за дуже високою ціною. Деякі дорогі видання мають палітурку, виготовлену зі шкіри, дерева та золотого тиснення. Такий зовнішній вигляд не тільки приверне увагу покупців, але й допоможе захистити видання від факторів навколишнього середовища.

Де придбати антикварні книги III Рейху?

Якщо ви шукаєте книгу для своєї колекції, то ознайомтеся з асортиментом нашого магазину. Ми впевнені, що ви знайдете відповідні екземпляри для бібліотеки, якими будете пишатися. У разі виникнення питань, наші фахівці завжди готові на них відповісти.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.