Видання з графікою Гюстава Доре

Усі експонати в колекції

У чому цінність антикварних книг з ілюстраціями Гюстава Доре

Поль Гюстав Доре - французький iлюстратор, живописець та гравер. Народився він у сім'ї будівельника мостів. Пристрасть до образотворчого мистецтва прокинулася в ньому з ранніх років. Освіту здобув у ліцеї Шарлемань. Вже в п'ятнадцятирічному віці вперше опублікував свої малюнки та гравюри у «Журналі пур рір». Художньої освіти Дорі так і не отримав, що не завадило йому вивчити теорію живопису за виставленими у галереях роботами і незабаром самому стати постійним учасником багатьох салонів. Серед найбільш значних робіт художника - ілюстрації до творів Сервантеса, Данте, Бальзака, Распе та Перро. За досконалість у техніці та вдалість багатьох образів Дорі називають кращим ілюстратором XIX століття.
Колекція рідкісних книг з графікою Гюстава Доре - це серія книг, створених за найкращим рецептом книговидання, коли найбільш досконале літературне наповнення супроводжується неперевершеними ілюстраціями, а потім поміщається у розкішну шкіряну палітурку. Роботи всесвітньо відомого французького художника Гюстава Доре (1832-1883 рр.), безсумнівно, представляють інтерес для любителів якісної книги та малюнка, і навіть для найдосвідченіших цінителів. Кожна з книг не просто цінна як культурне надбання своєї епохи, а й унікальна.

Найкращі антикварні видання з графікою Гюстава Доре

Нерідко ілюстрації публікувалися як окремий художній твір. Саме до цього виду видань відноситься “Біблійний альбом”, що з'явився у Петербурзі у 1906 році, і був виданий книжковим продавцем Тузовим. Цей шикарно оформлений альбом, став однією з найкрасивіших книг свого часу. Альбом був складений з 230 ілюстрацій Доре до Біблії. До реалізації грандіозного проекту створити графічну версію Біблії Дорі приступив у 1863 році та витратив на реалізацію цього задуму два роки напруженої роботи. Відомо безліч ескізів, створених художником до різних сюжетів. Підсумком стали 230 малюнків, які були вигравіювані на дереві, та склали ілюстративний ряд двотомного видання Біблії, яке вперше побачив світ у Парижі у 1865 році. Варто відзначити, що Біблія з ілюстраціями Доре неодноразово перевидавалася у різних країнах, в тому числі у Росії.

Де придбати антикварні книги з гравюрами Гюстава Доре?

Популярність Дорі у колишніх країнах радянської Росії була досить велика. Цьому у чималому ступені сприяла діяльність видавця М.О. Вольфа, який почав випускати багато ілюстровані видання великого формату. Вольфа видав Біблію та “Божественну комедію" Данте з гравюрами Доре, які були віддруковані зі справжніх дощок. Успіх видань був грандіозний і Вольф запропонував художнику взятися за ілюстрування Лермонтовського «Демона» та «Руслана і Людмили» Пушкіна. Але смерть Гюстава Доре унеможливила реалізацію такого цікавого задуму.
Зараз, ви можете купити раритетні книги в гравюрах Гюстава Доре у галереї "Y2 Antique House". Тут пропонуються тільки перевірені експертами, оригінальні видання.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.