"Великие русские писатели" Т-во М. О. Вольф

У чому переваги рідкісних книг видавництва М.О. Вольфа

Вольф Маврикій Осипович (справжнє ім'я Болеслав Мауріц) (1825 - 1883) — видатний книговидавець, який створив успішне підприємство та керував ним три десятки років. Цим він поклав початок російському книговидавництву та російської книжкової торгівлі у великих масштабах.
М. О. Вольф з'явився на світ у Варшаві, 24.11.1825-р. Його мати та батько були лікарями. Він проходив навчання спочатку в Данцигу, після чого відправився у Париж. У 1848-му році Вольф приїхав в СПБ, тут він вступив до книгарні Ісакова. Його власник в ті часи вважався одним з найбільших книготорговців у Петербурзі. Залишивши у 1853 році службу, відкрив власний книжковий магазин, який знаходився у самому центрі Петербурга - у Гостинному дворі. У 1856 р. Маврикій Осипович купив друкарню.
Він випускав художню та дитячу літературу, наукові праці, науково-популярні книги, журнали. Всього Вольф видав близько 5 тисяч книг. У 1882 році, за рік до своєї смерті, Маврикій Осипович заснував акціонерне «товариство М.А. Вольфа» – другу у Росії акціонерну компанію в області видавничої справи. Після того, як Вольфа не стало, видавництво продовжувало свою діяльність аж до 1918 року. Раритетні книги видані т-вом М.А. Вольф відомі та популярні в усьому світі, в тому числі і в Україні. Придбати їх можна в галереї Y2 Antique House.

Антикварні книги серії "Великие русские писатели" та інші видання товариства: секрет успіху

Керівник видавництва володів добрим художнім смаком, це дозволяло йому та його працівникам уникати еклектику, якою грішили майже всі «дизайнери» того часу, які захоплювалися зовнішніми ефектами.
Це може здаватися дивним, але строгий стиль вдавалося дотримувати навіть в умовах «універсальних» підходів до тематики. М.Вольф починав з невеликого асортименту видань відомих польських авторів, який потім дуже швидко розширився. Таким чином М. О. Вольф незабаром став “законодавцем мод” книжкового ринку, і варто відзначити, що його думка була для всіх важлива.
Під керівництвом товариства були випущені великі серії книг. Його видання були однаково цікаві різним діячам - як географам, так і підприємцям. Навіть у наш час антикварні книги "Великие русские писатели" т-во М.О. Вольф вважаються справжньою знахідкою для цінителів жанру.

Де придбати антикварну букіністику "Великие русские писатели" т-во М.О. Вольф

Сьогодні купити антикварну букіністику Т - ва М. О. Вольф стало набагато легше, ніж раніше. Галереї Y2 Antique House має власний сайт, на якому ви зможете придбати Раритетні книги навіть не виходячи на вулицю. Процес покупки і час очікування доставки скорочені до мінімуму, проте хвилювання від того, що ви тримаєте в руках прижиттєве видання буде таке ж, як і у колекціонерів початку минулого століття.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.