"Великие русские писатели" Л.М. Ротенберг

Антикварні книги видавництва Л.М. Ротенберга

Відоме видавництво, що діяло на території сучасної України, надрукувало безліч чудових екземплярів, що зокрема представляють інтерес для колекціонерів антикваріату. Воно знаходилось у місті Катеринослав, нині Дніпро, і до репертуару видавництва входили різноманітні книги юридичного спрямування, збірки художньої літератури та навіть часопис “Щотижнева суспільна і літературна газета”, який виходив щонеділі та описував найбільш значимі події світу художньої літератури, біографії письменників, критику, та світські хроніки, фейлетони, помірну критику політичної влади. Тобто матеріали часто мали доволі опозиційний характер, проте не різкого тону, що відповіло в цілому громадянській позиції голови типографії Л.М. Ротенберга.

Цінність раритетних книг серії “Великие русские писатели”

Уся серія цих рідкісних книг виділяється на фоні іншої букіністики своєю надзвичайно пишно оздобленою обкладинкою. Вона виконана з м’якої шкіри яскраво-червоного кольору, оздобленої тисненням у вигляді витончених рослинних мотивів та портретним зображенням у верхній центральній частині одразу над назвою. На корінці є блискучі золотою фарбою виділено назву видавництва та кому присвячений том.
Антикварні книги Л.М. Ротенберга цієї серії дуже схожі на однойменні книги видані у Москві або Петербурзі товариством М.О Вольфа. Однак при детальному розгляді можна знайти найдрібніші відмінності, зумовлені матеріалами та устаткуванням. На першій сторінці більшості антикварних книг “Великие русские писатели” Л.М. Ротенберга є його герб, складений з початкових літер імені та естетично переплетених ліній.

Де знайти рідкісні книги “Великие русские писатели”

Галерея Y2 Antique House проводить різні виставки та заходи, на яких демонструє екземпляри своїх колекцій. Також ми будемо раді бачити вас у залі галереї, якщо ви вирішите подивитись на антикварну колекцію “Великие русские писатели” Л.М. Ротенберга у будь-який інший час.
Асортимент галереї також доступний у режимі онлайн, тож ви можете у зручний для вас час переглядати екземпляри колекцій, щоб знайти для себе ті самі, яких не вистачає вашій домашній бібліотеці.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.