Цікаві видання XX століття

Усі експонати в колекції

Раритетні видання ХХ ст.

Антикварні друковані видання є не просто історичною та культурною цінністю, це дуже вигідне фінансове вкладення. І цінність такого антикваріату з часом тільки зростає, а ціна не коливається у залежності від економічного становища в світі.

У чому цінність рідкісних книг ХХ ст.

Не кожна старовинна книжка має високу ціну та вважається раритетною, вартість будь-якого примірника залежить від його тематики, стану, рідкості. Перш ніж придбати незвичайну антикварну книгу ХХ ст. з метою вкладення грошей необхідно визначитися, яка тематика та які видання цінуються дорожче.

На вартість друкованого видання впливають різні обставини:

  • час видання книги, після смерті автора або за його життя, останні цінуються дорожче;
  • наявність унікальних відміток, записів, заміток автора на полях;
  • тираж видання, екземпляри, збережені в одному примірнику коштують дуже дорого;
  • тип палітурки. Книга стає високоцінною при наявності добре збереженої палітурки зі шкіри, а також якщо вона прикрашена камінням або металами.

Важливу роль при оцінці друкованих старих видань відіграє також попит на старі книги. Наприклад, видання на тему полювання, риболовлі та інших захоплень будуть коштувати дорожче, ніж наукові книги.

Рідкісні антикварні книги ХХ ст.

Час, на жаль, безжальний, і більшість чудових старих друкованих видань доходить до нашого часу у такому стані, що користуватися ними стає важко. Такі книги неможливо читати, а тим більше комусь подарувати. Основна відмінність представлених на майданчику Y2 Antique книг в їх прекрасному стані. У нашому каталозі зібрані книги у хорошому стані, кожен екземпляр ретельно оглядається та професійно оцінюється.
Кожну куплену у нас книгу ви зможете взяти в руки, отримавши тільки приємні відчуття. Ви зможете подарувати такий екземпляр колекціонеру або придбати для своєї колекції.

Рідкісна і антикварна книга з нашого магазину - це унікальна можливість вкласти гроші, так як практично всі видання існують тільки в одному екземплярі. Якщо ви хочете проконсультуватися з фахівцями з приводу стану наших книг, зробити тематичну добірку для своєї колекції або придбати подарунок для друга-колекціонера, ми готові відповісти на будь-які Ваші запитання. На нашому сайті представлений антикваріат з гарантією справжньої оцінки та адекватних цін.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.