Рідкісні книги XIX століття

Антикварні рідкісні книги XIX ст.

Старовинні друковані видання мають не тільки культурну та історичну цінність, Антикварні книги XIX ст. – це вигідне вкладення грошей. Вартість таких екземплярів з роками тільки підвищується, вона не схильна до ніяких економічних коливань.
Однак не кожна старовинна книга є раритетом та коштує дорого. Ціна будь-якого примірника залежить від його тематики, стану книги, рідкості, кількість тиражу, тощо. Перед покупкою раритетного видання необхідно вивчити, які книги та тематики найбільш цінуються серед колекціонерів, які цікаві саме вам.

Рідкісні видання XIX. Від чого залежить ціна?

Наприклад, книги вузької спеціалізації з техніки або медицини коштують дорого дуже рідко, бо інформація, яка в них міститься, вже втратила свою актуальність та практичну користь. Бувають у даному випадку й винятки, але зазвичай рідко. Старі підручники з цієї ж причини не мають особливої цінності.
Якщо ви хочете піднести подарунок у вигляді раритетних видань XIX ст. колекціонеру, то на сайті Y2 Antique у вас є можливість вибрати рідкісні твори класиків художньої літератури в якісних дорогих палітурках. Такі антикварні видання не втратять своєї актуальності і через кілька десятків років.
Колекціонери дуже цінують мемуари відомих особистостей, літературу з мистецтва, енциклопедії. У нас на майданчику представлений величезний вибір раритетних видань на будь-який смак та гаманець, а також з гарантією актуальної оцінки.
Особливу цінність мають такі книги:

  • друковані видання давніх часів;
  • рукописні книги середньовіччя;
  • старовинні екземпляри з дорогими ілюстраціями та палітурками;
  • книги, надруковані у царській Росії.

До середньої цінової категорії відносяться повні зібрання творів одного автора, однак, якщо у продажу присутній тільки один том, вартість різко знижується. Цінуються також прижиттєві видання російських класиків, важливі наукові праці, тощо.
Багато колекціонерів воліють іноземні ілюстровані книги, випущені до 1800 року, а також часто купують вітчизняні художні книги, видані до 1800 року, та іноземні твори, надруковані до 1840 року.

Букіністика XIX ст.

Враховуючи вартість антикварних книг, не варто купувати рідкісні видання з рук, без професійної оцінки та експертизи. У букіністиці часто можна нарватися на шахраїв. Y2 Antique - це надійний майданчик, популярний серед колекціонерів та продавців антикваріату.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.