Видові альбоми міст

 

Антикварні видові альбоми міст

Друкований антикваріат в усі часи мав попит, книги та антикварні альбоми не просто є носіями цінних знань, вони мають унікальні палітурки та красиві ілюстрації. Ціна такого примірника залежить від часу видання, друкарні, рідкості примірника та його фізичного стану.
За всю історію накопичилося безліч альбомів міст. Наприклад, можна знайти найперші знімки міст колишнього СРСР та найстаріші фотоальбоми з видами міст Російської імперії. Звичайно, тут слід враховувати, що в 19 столітті фотоальбоми виглядали зовсім не так, як в 20-му або в наш час. Альбомами тоді називали серію фотовіддруків, наклеєних на листи з щільного картону, які не зшивалися, а просто вкладалися у красиво оформлену папку. Тираж найчастіше становив не більше 2-3 примірників, з яких один підносився будь-якої важливої особі (міністру або самому государю імператору).
Якість відбитків була таким, що практично відповідала сучасному скану з негативів, якби ці негативи збереглися. На жаль, майже вся рання російська видова фотографія дійшла до нас тільки у вигляді репродукцій, а не вихідних екземплярів.

Антикварні альбоми міст та книги

Що впливає на рідкість того чи іншого примірника? Можливо, це співвідношення попиту та пропозиції, однак, ринок антикваріату – це не звичайний ринок. В даному випадку попит та пропозиція залежать від безлічі найрізноманітніших факторів, які можуть регулярно змінюватися. Природно, на ціну антикварної книги впливає стан її обкладинки, сторінок, ілюстрацій, розмір випущеного тиражу, вік, ім'я автора, історія та інші моменти.

Особливо цінуються прижиттєві видання, бо несуть в собі не тільки авторське начало, а й загальнокультурне, що відображає певний період епохи. При визначенні цінності рідкісних видань видових альбомів та книг важливі різні критерії:

  • стан конкретної книги;
  • збереження кожної сторінки;
  • присутність або відсутність екслібрису;
  • авторські автографи, позначки, написи;
  • тираж;
  • рік випуску.

На сайті Y2 Antique ви знайдете унікальні екземпляри книг, також тут можна замовити професійну оцінку за адекватними цінами. Кожен представлений у нас екземпляр має свою історію, є ексклюзивним антикварним твором російських, українських та закордонних письменників. Ознайомитися з усіма старовинними книгами, творами можна у нашому каталозі та дізнатися їх актуальну вартість.

Антикварний альбом видів міст - відмінний подарунок колекціонеру

У всі часи книга вважалася найкращим подарунком, а антикварний твір, враховуючи його рідкість, може стати найбажанішим подарунком для колекціонера. На антикварному ринку практично немає схожих за станом та рідкості примірників, тому кожна книга буде унікальною.
У нашому каталозі ви зможете знайти найцінніші екземпляри у подарунок знавцеві або придбати цінні видання для своєї колекції. У нас широкий вибір творів, книг та альбомів з філософії, природознавства, мистецтва, журнали, газети та інше. З роками такі видання стають тільки ціннішими, як і всі раритетні речі, тому ваші вкладення будуть гарантовано виправдані.


Copyrights © 2021 Y2 Antique House, Усі права захищені.